Empol Grup olarak, kişi, kurum ve kuruluşların, site ve toplu konutların değişen ve gelişen şartlarını göz önüne alarak koruyucu güvenlik önlemleri ile ilgili memnuniyetlerini sağlayarak yüksek kalitede özel güvenlik hizmeti sunmak ana hedefimizdir.

AZİZ SELÇUK

GENEL MÜDÜR

OTEL GÜVENLİĞİ

Türkiye’de turizmin kalbinin attığı yer olan İzmir başta olmak üzere çevre illerde tel ve tatil köylerinin güvenliğini üstlenen EMPOL GRUP, deneyimli kadrosuyla hırsızlık, darp gibi olaylara karşı 5188 sayılı kanun çerçevesinde hizmet vermektedir.

Turizm sektörünün özel güvenlik ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getiren EMPOL GRUP, alanında öncü özel güvenlik şirketlerinden biri olmasının sorumluluğuyla kendini sürekli yenilemeye ve geliştirmeye büyük önem vermektedir. Gün geçtikçe gelişen teknolojiye ve inovasyona katılan anlayışıyla dünya standartlarında hizmet sunan EMPOL GRUP, otel ve tatil köylerinde konaklayan ziyaretçilerin huzurlu zaman geçirmesi için güvenlik kameraları, özel güvenlik elemanları başta olmak üzere farklı hizmetlerle farklı ihtiyaçlara özel çözümler sunmaktadır.