Empol Grup olarak, kişi, kurum ve kuruluşların, site ve toplu konutların değişen ve gelişen şartlarını göz önüne alarak koruyucu güvenlik önlemleri ile ilgili memnuniyetlerini sağlayarak yüksek kalitede özel güvenlik hizmeti sunmak ana hedefimizdir.

AZİZ SELÇUK

GENEL MÜDÜR

HASTANE GÜVENLİĞİ

Hayatınızı teslim ettiğimiz hastanelerde güvende hissetmeniz her şeyden daha önemli. EMPOL GRUP, hastane ve sağlık kuruluşlarında sunduğu güvenlik hizmeti ile iş ortaklığı yaptığı hastanelerin ziyaretçilerini tam bir güvenlik ortamı sağlama sözü veriyor.

Hastane ve sağlık kuruluşlarında hasta, hasta yakını, hasta ziyaretçisi, doktorlar ve diğer hastane personelinin güvenliğini sağlamak için gerekli tedbirleri alan EMPOL GRUP, günden güne zenginleştirdiği hizmet kalitesi ve ödün vermediği deneyimli kadrosuyla her an hizmet vermeye devam ediyor. Ege bölgesinin en önemli özel güvenlik firmaları arasında gelen şirket, farklı yapılardaki binalara özel çözümler sunmaktadır.

Entegre güvenlik hizmetleri veren özel güvenlik şirketi, hastane güvenliği denince ilk akla gelen isimlerden biri olma sorumluluğuyla kendini geliştirmeye de devam etmektedir.