Empol Grup olarak, kişi, kurum ve kuruluşların, site ve toplu konutların değişen ve gelişen şartlarını göz önüne alarak koruyucu güvenlik önlemleri ile ilgili memnuniyetlerini sağlayarak yüksek kalitede özel güvenlik hizmeti sunmak ana hedefimizdir.

AZİZ SELÇUK

GENEL MÜDÜR

AVM GÜVENLİĞİ

EMPOL GRUP, İzmir ve çevresinde hizmet veren ve her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlayan çok sayıda alışveriş merkezlerinin güvenliğini üstleniyor. İş birliği yaptığı AVM’lerin çalışanlarını ve ziyaretçilerini korumak için deneyimli kadrosu eşliğinde dünya standartlarında özel güvenlik hizmeti sunmaya devam ediyor.

AVM güvenliği konusunda uzman, deneyimli personeli ile mağaza, alışveriş merkezi gibi işletmelerin müşteri, ziyaretçi ve çalışanlarını her türlü tehlike ve tehdide karşı gerekli tedbirlerini alarak geniş güvenlik ağı ile güvenlik hizmetini sağlamaktadır. Son yılların en popüler sosyalleşme ortamları arasında olan AVM’lerin güvenliğini ciddiye alan ve kendini sürekli geliştiren EMPOL GRUP, işbirliği yaptığı firmalarla birlikte büyümeye ve birbirini güçlendirmeye büyük önem veriyor.